Alanya Avukat Hizmeti

ALANYA’DA AVUKAT olarak daima dikkatli, tavizsiz, nazik, sorumlu ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Haklı olduğunuzu ispatlayan her adım adaletin garantisidir. Bu yolda seninleyiz! Haklarınızı korumak için yasal ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılamaya çalışıyoruz.

Alanya’da avukatlar Antalya Barosuna tescilli olarak çalışır. Alanya’daki avukatlar medeni hukuk, ceza hukuku, aile hukuku ve gayrimenkul hukuku gibi çeşitli alanlarda çalışmaktadır.

Boşanma Avukatı

Alanya’da boşanma avukatı seçerken dikkat edilmesi gerekenler. Boşanma süreci, hem duygusal hem de yasal açıdan oldukça zorlayıcı olabilir. Bu nedenle, haklarınızı korumanız ve bu süreci en hızlı ve en az hasarla atlatmanız önemlidir.

Ceza Avukatı

Ceza avukatına ihtiyacınız olabilecek bazı durumlar şunlardır: Suçla itham edilmeniz, Yakın bir akrabanızın suçla itham edilmesi, Gözaltına alınmanız veya tutuklanmanız, Polis tarafından sorgulanmanız, Hakkınızda dava açılması..

Türk Vatandaşlığı Almak

Türk vatandaşlığına başvurmak ve almak, Evlilik yoluyla Türk vatandaşı olmak, Vatandaşlık başvurusunun reddedilmesi durumunda ilgili prosedürlerin iptali ve takibi, çifte vatandaşlık davalarına ilişkin prosedürler..