Pes Etmeyin; Başarmanın Tek Yolu, Hata Yapmaktır

çok çalışmak kazandırır.

Pes etmeyin! Başarmanın tek yolu budur. Başarısızlıktan sonra ayaktaysanız bundan daha önemli bir beceri yoktur.

Sen hayatta iken her şey mümkündür . Ölüm, teslim olmanın tek geçerli sebebidir. Canlı ve iyi durumdayken, hedefinize ulaşmak için sınırsız sayıda girişiminiz var.
Gerçekçi ol . İlk kez bir şey yapmak güzel, ama bu herşeyi aynı anda bırakmak için bir sebep değil. Hatalar olacak, yanlışlar olacak, ama her iki deneyim de olacak.
Düşündüğünden daha güçlüsün . Küçük bir problemin seni durdurma şansı yok.
Kendin ol . Sorumluluk al, kendini göster, kendini ilan et, başarmak istediğin şeyi başar. Alçak gönüllülük sadece bazen ve çok ılımlı dozlarda yararlıdır.
Birisi daha önce bunu yaptı mı? Evet? Bu harika ve sen de başaracaksın.
Hayalinize inanın, bunun mümkün olmadığı söylense bile. Yeryüzünde, başkalarının tam desteği ve onayı ile en azından değerli bir şeyin yaratıldığını düşünüyor musunuz?
Aileniz size vazgeçemeyecekleri ve yolculuğunuza devam edecekleri gibi size ilham verebilir. Deneyimlerinizi onlarla paylaşın, her şeyi kendine saklamayın.
Sizden daha kötü bir durumda insanlar var . Her zaman. Milyonlarca insan daha da zor, ama varoluşları için mücadele etmeye devam ediyorlar.
Gezegendeki diğer insanlar gibi mutluluğu hak ediyorsun .
Başkalarına ilham vermek için, vazgeçmeyi aklınızdan çıkarmalısınız. Komşusuna yardım etmekten daha motive edici bir şey yok.
Sen zaten çok yakınsın . Çin bilgeliği şöyle der: zaferden kısa süre önce teslim olma isteği güçlü olacaktır. Bu yüzden teslim olma arzusu özellikle büyüdüyse, vazgeçme; zafer uzak değildir. Güçlü ol!
Hepsi iyi durumda. Walt Disney, fikir eksikliğinden dolayı gazeteden kovuldu, Mendeleev’in kimyada zayıf notu vardı, Einstein 4 yıla kadar konuşmadı ve öğretmen onu zihinsel olarak değerlendiremedi. Görünüşe göre, hiçbir şey olmuyor. Zamanın da gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir