12 Comments

 1. Hi, I plan to visit Alanya very soon to buy a property there. I need the service of a reliable lawyer to help legalize all the procedures of buying the property in very safe way . Please could you provide me as soon as possible with name of the lawyer who speaks English ?
  Thanking you

 2. Alanya´da bulunan dairemizi 2 senedir emlakciya kiralik vermistik. Sozlesme 2 sene oncesinde ev sahibi olan annem adina yapilmisti ve emlakci her ay kira ucretini banka hesabimiza yatirdi. Daha sonra evin satisi annemden benim tarafima gerceklesti ve evin su anki sahibi benim. Kira yetkisini emlakcidan almadim, sozlu olarak devam edebiliriz dedik ama sozlesmeyi de yenilemedik. Yazili sozlesme halen annem uzerine ve gecersiz, lakin kira yetkisi emlakcida kaldi ve bize her ay kira ucretini yatirdi.

  Gecen ay emlakci ile aramizda problem olustu, ve aramizdaki tartismadan dolayi emlakcidan kira yetkisini aldik. Yalniz halen yatirilmamis son 1,5 ay kiramiz mevcut. Bu da 1330 TL gibi bir rakama tekabul ediyor. Esas oturan kiracilar ( Ogrenciler) bu kira parasini emlakciya vermisler. Emlakci bu parayi bize vermeyecegini soyledi.

  Elimizdeki kanitlar:
  – Gecersiz kira yetki sozlesmesi (Annemin adina)
  – Her ay hesabimiza kiranin yattigi (ama son 1.5 ay yatmayan) banka hesap hareketleri
  – Emlakciyla olan whatsup yazismalari ( Kirayi vermeyegini acikca belirtiyor )

  Bu parayi emlakcidan alabilir miyiz ? Alabilirsek nasil alabiliriz ? Ihtarname cekmemiz gerekli midir ? Yapmamiz gerekenler nelerdir ?

 3. afedersiniz siz büyüklerimden yada emsalim olduğunuz halde akılca büyüklerimden bir konuda bilgi almak istiyorum

 4. Alanya’da açtığım boşanma davamda Av. ile çalıştım. Çok memnun kaldım. Tüm haklarımı aldı Allah razı olsun. Telefonu

 5. merhaba ben bi trafik kazası geçirdim alnya türklerde bi otelin arabası bana çarpmıştı kazadan sonra %57 engeli duruma düştüm bu adamlar bana iş sözü falan verdiler maddi ve manevi şikayetçi olmadım uzlaşmaya gitim ama bu adamlar beni işten çıkardılar ne yapabilirim?

 6. merhaba lisans hemşire mezunuyum yazınızı okudum teşekkürler öncelikle şu an çalışmaktayım 2020 mezunuyum geriye dönük staj ücretim için dava açabilir miyim? yönlendirmeniz mümkün mü

 7. Yurt dışında ve yurt içinde hukuk ve ceza davaları için değişik avukatlardan hukuk yardımı aldım.
  İLK GÖRÜŞMEDEN İTİBAREN KONUYA TAMAMEN HAKİM OLAN, GEREKEN ADIMLARI TAMDA ZAMANINDA ATARAK SONUCA ULAŞAN, KONUYA HAKİM VE KAZANMA ODAKLI BİR AVUKAT OLAN SAYIN SİBEL DEMİRAL GÖRGÜLÜ HANIMI DAHA ÖNCE TANIMIŞ OLSAYDIM SANIRIM GEÇMİŞTE HAYATIM DAHA HUZURLU OLABİLİRDİ.
  AN İTİBARIYLA BOŞANMA DAVASI İÇİN HUKUK YARDIMI ALDIĞIM SAYIN SİBEL DEMİRAL GÖRGÜLÜ, DAVAYI İSTEDİĞİMİZ AŞAMAYA GETİRMEDEKİ BECERİSİ, BENİ HER AŞAMADA SABIRLA DİNLEMESİ VE YÖNLENDİRMESİ, BENİM YANLIŞ HAMLELER YAPMAMI ÖNLEYİCİ TEBİRLERİ ZAMANINDA ALMASI TAKDİRE ŞAYANDIR. SAYIN AVUKATIN VARLIĞI HAYATIMI KOLAYLAŞTIRDIĞI GİBİ TELKİNLERİYLEDE HAYATIMA OLUMLU YÖNDE YÖN VERDİ. İYIKI VARSINIZ AVUKAT SAYIN SİBEL DEMİRAL GÖRGÜLÜ…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir