Gayrimenkul Satın Alarak Türk Vatandaşlığı Almak


Eylül 2018’de Resmi Gazete’de yayımlanan kararlarla yabancıların Türk vatandaşlığına geçişine ilişkin bazı düzenlemeler yapıldı. 2018 yılında yürürlüğe giren yasa ile yabancıların vatandaşlık kazanmalarını sağlayan yatırım programında Türkiye’de vatandaşlık ücreti 250.000 TL olarak belirlendi.

13 Haziran 2022 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek yeni düzenleme ile Türk Vatandaşlığı programı için asgari alım tutarı 400.000 ABD Doları olmuştur.

Türkiye’de en az 400.000 ABD Doları değerinde mülk satın almış veya noterden 400.000 ABD Doları değerinde mülk satın alma taahhüdünde bulunmuş yabancılar doğrudan Türk Vatandaşı olabilirler.

Türk vatandaşlığına başvuru, güvenilir uzmanların danışmanlığı ve doğru hukuki destek ile çok kolay bir süreçtir.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet sayesinde Türkiye’ye seyahat etmek zorunda kalmadan hayalinizdeki evi bir telefon ile satın alabilirsiniz! Alanya’da avukatlarımıza vereceğiniz vekaletname ile satın alma ve vatandaşlık başvuru sürecinin tamamını sizin adınıza takip ediyoruz.

Arkanıza rahatça oturabilirsiniz; Deneyimli ve uzman Alanya avukatlar ekibi olarak hayalinizdeki evi keşfetmekten Türk pasaportu almaya kadar tüm süreçte yanınızdayız.

2 Comments

  1. Iyi günler.Birbirinden degerli ilginc konular payla$mi$siniz harika bir sayfaniz var. cok begendim.Bir sorum olcak´alman bir bayan ile 39 yildir evliyiz ve yeni emekli olduk.Gelcek sene iki ay veya üc ay gibi degilde artik uzun zaman Türkiyede kalmak istiyoruz´e$im Türk vatanda$ligina gecmek istiyor ben (Türküm) bizimde 400 bin dolar kar$iligi bir evimizin olmasi gerekiyormu.? (Mugla Dalyanda degeri 400 bin dolarin cok altinda bir evimiz var) Bir cevabainizin altinda kalmiycam saygilar sevgiler.

    1. Geç cevap için özür. Zaten türk vatandaşı iseniz; eşiniz ile Türkiye’de nikah tazelersiniz. O da anında Türk vatandaşı olur. daha geniş bilgi isterseniz tekrar yazınız. Benimle whattapp iletişim kurabilirsiniz. Avukat Sibel Demiral.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir