Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda

Kurtlar Vadisi Kaos heyecanla nefesinizi kesecek! Yeni kanalı açıklandı…Çok yakında büyük sürpriz geliyor.
Türk televizyon tarihinin unutulmaz yapımlarından “Kurtlar Vadisi” dizisindeki “Polat Alemdar” karakteriyle anılan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, geçtiğimiz aylarda TRT Müzik’e katıldığı canlı yayında Mazhar Alanson’un sorularını yanıtlayarak hayranlarına müjde verdi efsane dizi “Kurtlar Vadisi” haberi vermişti. Merakla beklenen proje için yeni bir iddiada bulunuldu.

Mazhar Alanson’un sorularını yanıtlayan Necati Şaşmaz, yayınlandığı döneme damgasını vurarak reyting rekorları kıran dizinin Ocak ayında ekranlara döneceğini duyurarak müjdeyi verdi.

Kurtlar Vadisi Disney

“Kurtlar Vadisi’nde 397 bölüm oynadım, hayatımın 20 yılını Kurtlar Vadisi’nde geçirdim. Değerli ama yorucu bir işti, bu yüzden ara vermemiz gerektiğini düşündük. Seri tekrar talep edilmeye başlandı, eğer mümkünse olacak. Sanırım Ocak’ı göreceğiz. başlamak için “

Necati Şaşmaz

MUSA UZUNLAR OYNAMAYACAK

Şaşmaz’ın bu açıklamaları dizi hayranlarında büyük heyecan yaratırken dizide ‘İskender Büyük’ karakteriyle anılan Musa Uzunlar’ın dizide olmayacağı haberi ‘Kurtlar Vadisi’ hayranlarını üzdü.

Şimdi Kurtlar Vadisi’nin Büyük İskender’i Musa Uzunlar’a bir göz atın

KENAN İMİRZALIOĞLU VE ÇAĞLAR ERTUĞRUL İDDİASI

Bu gelişmeden sonra dizide hangi oyuncuların yer alacağı sorusu gündeme gelirken, Ağustos 2011’den bu yana ATV ekranlarında izleyici ile buluşan, 5 Ekim 2019’dan bu yana rekor kıran “Kim Milyoner Olmak İster” adlı bilgi yarışmasını sunan “Alef”, son olarak da blu TV ekranlarında seyirci. Dizide başrolü Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen ile paylaşan Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi’nde rol alabileceğini vurgulayarak, “Elbette doğru projeyle ekranlarda olacağız” dedi.

İmirzalıoğlu’nun dizide rol alabileceği iddia edildikten sonra ‘Dağ’ filminde canlandırdığı ‘Çavuş Oğuz Çağlar’ karakteriyle hafızalara kazınan Çağlar Ertuğrul’un Kurtlar Vadisi’ne katılabileceği iddia edildi. TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan “Teşkilat” dizisinde “Serdar Kılıçarslan” karakterine hayat veren ünlü oyunun diziye katılmaya istekli olduğu iddia edildi.

Kurtlar Vadisi pusu oyuncu kadrosu

Kurtlar Vadisi kadroda kimler yok?

Hayranları tarafından merakla beklenen proje hakkında yeni bir iddiada bulunuldu. Yeni Akit’in haberine göre; Dizinin yeni bölümleri, Haziran ayında Türkiye’de vizyona giren ve Haziran ayından bu yana abone sayısında hızlı bir artış görülen ABD merkezli online dizi ve film platformu Disney Plus’ta izleyici ile buluşacak.

Çekimlerin ve setten ilk görüntülerin ay sonuna kadar kamuoyu ile paylaşılacağı da bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir